Аграрії Луганщини ризикують втратити 600 млн грн

11 травня 2016 103 0
Аграрії Луганщини ризикують втратити близько 600 млн грн, якщо не буде вирішено питання з логістикою і збереженням врожаю
capital.uaАграрії Луганщини ризикують втратити близько 600 млн грн, якщо не буде вирішено питання з логістикою і збереженням врожаю

Відсутність необхідної інфраструктури може призвести до втрати аграріями Луганської області близько 600 млн грн, заявив заступник Департаменту екології, природних ресурсів та агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації Володимир Дрань, пише «Остров».

За словами чиновника, найгірші дороги на території України і відсутність можливостей для збереження отриманого врожаю у Луганській області, можуть привести до втрати аграрним сектором близько 600 млн грн.

«Різниця у витратах при транспортуванні і збереженні сільгосппродукції між Харківською та Луганською областями становить 600 грн/т», — сказав він.

За інформацією джерела, з огляду на очікувану кількість виробленого врожаю, у цьому році аграрії області втратять 600 млн, якщо не буде вирішено питання з логістикою і інфраструктурою для збереження врожаю.

Виконано за допомогою Disqus