Ізраїль пропонує запровадити в України проекти у галузі АПК

24 травня 2016 69 0
Ізраїль пропонує започаткувати в Україні проекти у галузях плодоовочівництва, молочного скотарства
Запорізька ОДАІзраїль пропонує започаткувати в Україні проекти у галузях плодоовочівництва, молочного скотарства

Ізраїль пропонує започаткувати в Україні проекти у галузях плодоовочівництва, молочного скотарства, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Як повідомив президент Асоціації допомоги та розвитку співробітництва «Ізраїль – Україна — СНД» Леон Табаков, їхній проект відвідав уже шість областей України. Під час зустрічей вони розповідають про досягнення, а також можливий обмін досвідом та започаткування в Україні проектів у галузях плодоовочівництва, молочного скотарства, рибного господарства тощо. Насамперед представники Ізраїлю пропонують свої послуги у втіленні в життя нових сучасних проектів на територіях, які відвідали.

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, нині Запорізька область іде на активний контакт з усіма закордонними інвесторами. Особливо це стосується сільського господарства та зберігання і переробки продукції.

«Аби наші сільгоспвиробники могли виступати на конкурентоспроможній основі на світовому ринку, нам потрібно розвивати саме напрямок переробки. Ще одна проблема, яка існує у державі, — це питання власності на землю. Нині у Запорізькому регіоні проводиться захід «Урожай-2016», аби вивести з тіні земельне господарство області. Вважаю, як тільки наші аграрії будуть упевнені у своєму майбутньому, ми зможемо налагодити плідну співпрацю з будь-яким інвестором», — підкреслив Костянтин Бриль.

Виконано за допомогою Disqus