Японія долучиться до програми підтримки фермерів в Україні

25 травня 2016 66 0
Україна залучить Японію до програми підтримки малих фермерів
zn.uaУкраїна залучить Японію до програми підтримки малих фермерів

Україна працює над залученням Японії до програми підтримки малих фермерів та підвищенням стандартів якості української продукції, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, пише прес-служба Урядового порталу.

За його словами, Японія є стратегічним партнером для успішного розвитку українського аграрного сектору і малих фермерських господарств, зокрема,­­­ оскільки наразі більшість інвестицій в Україну надходить саме у сільське господарство.

«Під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії Сумі Шігекі ми запропонували японській стороні підключитися до програми підтримки малих фермерів, і їх зорієнтувати на органічне виробництво», — зауважив міністр.

Він зазначив, що у стандартах якості Україна хотіла б орієнтуватися на Японію.

«Якщо Україна за стандартами якості буде працювати з Японією, то з усім світом ми будемо працювати взагалі без проблем. Я особисто зацікавлений, щоб японські стандарти якості тестувалися через виробничі можливості в Україні», — зазначив очільник відомства.

Зі свого боку представники японської компанії повідомили, що компанія «Марубені» є першою компанією, яка намагається відновити поставки сухих молочних продуктів.

«Ми намагаємося довести нашим японським колегам, що в Україні існують компанії, які готові випускати якісні продукти. Також українська курятина може бути конкурентоспроможною на японському ринку. В Японії існує дефіцит вершкового масла, і українські компанії зацікавлені у налагодженні поставок цієї продукції», — зазначили японські колеги України.

Як зауважив Тарас Кутовий, Україна наразі працює над тим, щоб мати торгового представника таких великих корпорацій, як «Марубені».

Виконано за допомогою Disqus