Ураження озимих посівів хворобами становить до 50%

3 червня 2016 46 0
Затяжні дощі у центральних і східних областях країни несприятливо позначаються на стані посівів озимих культур
Latifundist.comЗатяжні дощі у центральних і східних областях країни несприятливо позначаються на стані посівів озимих культур

Затяжні дощі у центральних і східних областях країни несприятливо позначаються на стані посівів озимих культур, свідчить опитування сільгоспвиробників, пише «АПК-Інформ».

Багато аграріїв повідомляють, що за останні тижні травня ц.р. норма опадів, що випали перевищує допустимі місячні показники. У зв'язку з цим ураження посівів хворобами становить 30-50% від загальної площі. Поодинокі оператори ринку повідомляли про ураженість до 80% посівів.

При цьому сільгоспвиробники відзначають, що через тривалі дощі не завжди вдається проводити обробку пестицидами. У результаті рослини переростають необхідну для проведення обробки фазу, що може знизити ефективність проведення цих заходів.

Крім того, фермери, які змогли провести обробку посівів пестицидами у середині-кінці травня, повідомляють, що рясні опади змили препарати з рослин, що призводить до необхідності повторних обробок.

Виконано за допомогою Disqus