Українські фермери у 24 рази менш дотовані, ніж європейські — Козаченко

11 червня 2016 94 0
Леонід Козаченко, президент Української аграрної конфедерації (УАК)
censor.net.uaЛеонід Козаченко, президент Української аграрної конфедерації (УАК)

Щоб реалізувати аграрний потенціал України, за підрахунками різних експертів, потрібно $70 млрд, заявив президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко, повідомляє Agroexpert.

За його словами, в агросектор України щороку «вливається» близько $200-300 млн, але це ніщо, якщо порівняти нас з Бразилією, де щороку у сільське господарство інвестують $11 млрд. На його думку, якщо Україна отримає зазначений обсяг коштів, вона стане глобальним гравцем на світовому ринку.

«А поки що «ми найменш датовані і найбільш дискредитованіув світі, у 24 рази менш дотовані за європейського фермера», — підкреслив Леонід Козаченко.

Також додав, що обсяг інвестицій падає. Інвестори приїжджають, але їдуть назад в очікуванні кращих змін.

«Ми ніде не бачимо, що залучення інвестицій – це пріоритетне завдання для органів влади, воно не відображене у стратегії розвитку агросектору. Усі завдання, які поставлені у Стратегії, без грошей здійснити неможливо. І поки чиновник не зрозуміє, що основна задача – залучення інвестицій, що необхідно створити умови, щоб люди вкладали гроші, не матимемо потрібних інвестицій», — зазначив віце-президент агрохолдингу AgroGeneration Вадим Бодаєв.

Виконано за допомогою Disqus

+ 37° ... + 23°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

58%