На Закарпатті вибухнув земельний скандал

14 червня 2016 84 0
На Закарпатті черговий земельний скандал
gazovic.blog.sme.skНа Закарпатті черговий земельний скандал

На Закарпатті черговий земельний скандал — тепер в Ужгородському районі, пише прес-служба Закарпатської облдержадміністрації.

Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області дало дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для особистого селянського господарства на 30 га біля с. Велика Добронь.

«Ці землі, які знаходяться біля села, але поза межами населеного пункту, ще у 2002 р. виділені під сільське господарство місцевим мешканцям – працівникам соціальної сфери (вчителям, вихователям, медикам тощо). На них видані земельні акти старого зразка, ділянки вже 14 років обробляються. Але оскільки інформація не була внесена у цифровий формат, Держгеокадастр, подумавши, що це вільні ділянки, вирішив роздерибанити їх», – заявляє Геннадій Москаль.

За його словам, він дав дозволи на виготовлення документації зовсім стороннім людям, у тому числі мешканцям Львова, Львівської та Волинської областей, які не мають до Великої Доброні жодного відношення.

«Інформація стала відома завдяки депутатам обласної ради. Незаконне рішення Держгеокадастру буде скасовано, однак цей кричущий факт знову підтверджує, наскільки корумпована ця земельна структура, жорстко централізована в часи Януковича, і як давно назріла необхідність повернення її у підпорядкування обласних державних адміністрацій», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus