Росія. Фермери торгують м'ясом через Інтернет

16 червня 2016 31 0
Фермер торгує м'ясом через Інтернет
baikalfinans.comФермер торгує м'ясом через Інтернет

У Бурятії сільські підприємці Кіжинги організували родинну фірму з доставки сільських продуктів через соціальну мережу після того, як фермер Солбон Цидипов (СФГ Цидипов) у 2014 р. став переможцем конкурсу з розвитку сімейно-тваринницьких ферм і отримав грант у розмірі 5 млн руб., повідомляє «БайкалФинанс».

Виділені кошти фермер направив на будівництво молочно-товарної ферми на 50 голів, придбано обладнання, ВРХ симентальської породи, прес-підбірник, граблі, косарки і трактор.

А його батько Согто Цидипов (ТОВ «Толгой») вже дев'ять років займається розведенням корів казахської білоголової породи.

Зараз сімейна ферма Цидипових реалізує свою продукцію — яловичину, свинину, конину через одну із соціальних мереж. Доставляють замовлення до будинку, у тому числі — в Улан-Уде.

«На відео показуємо, де пасуться корови — поруч річка Кадун і річка Кіжинга. Показуємо — яке м'ясо. Чи не використовуємо жодних хімічних добавок і прискорювачів росту. Тільки природна кормова база. Тому наше м'ясо соковите, жирне», — каже Согто Цидипов.

Реалізований проект у майбутньому передбачає використання нового доїльного обладнання і збільшення виробництва молока з 38 т у 2014 р. до 104 т у 2019 р., створення робочих місць із середнім рівнем заробітної плати — 9 тис. руб.

Виконано за допомогою Disqus