На Хмельниччині зареєстровано 200 земельних угод за хабарі

22 червня 2016 68 0
На Хмельниччині судитимуть двох осіб, які організували реєстрацію земельних угод за систематичні хабарі
kh.ridna.uaНа Хмельниччині судитимуть двох осіб, які організували реєстрацію земельних угод за систематичні хабарі

На Хмельниччині судитимуть начальника колишньої Державної реєстраційної служби одного з районів головного управління юстиції в області та працівника товариства з обмеженою відповідальністю, які організували реєстрацію земельних угод за систематичні хабарі, пише прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що представник місцевого товариства запропонував посадовцеві реєстрслужби грошову винагороду у сумі від 100 до 200 грн за кожен зареєстрований ним договір оренди і суборенди земельної ділянки для ведення сільськогосподарської діяльності.

«Керівник тодішньої реєстрслужби району не заперечив проти такої пропозиції та забезпечив невідкладну державну реєстрацію більше двохсот угод для ТОВ, за що систематично одержував неправомірну вигоду», — сказано у повідомленні.

Також додається, що після отримання від представника товариства чергового «траншу» у розмірі 11,3 тис. грн начальника вказаної служби було викрито у його ж службовому кабінеті працівниками прокуратури спільно з управлінням СБУ в області у листопаді минулого року.

«Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника колишньої реєстраційної служби району за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України, а також стосовно працівника ТОВ – за ч. 3 ст. 369 (пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що під час слідства посадовець служби звільнений із роботи, йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави у сумі 55 тис. грн, які він сплатив. Представника ТОВ відсторонено від посади та обрано домашній арешт.

Виконано за допомогою Disqus