На Київщині провели День поля

26 червня 2016 90 0
На Київщині під час Дня поля представлено 1,1 тис. сортів і гібридів
Київська ОДАНа Київщині під час Дня поля представлено 1,1 тис. сортів і гібридів

У с. Ксаверівка Друга Васильківського району (Київська область) пройшов Всеукраїнський день поля 2016, пише прес-служба Київської облдержадміністрації.

Захід відбувся на території Виставково-інноваційного центру Національної академії аграрних наук України (НААН).

Президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало у своєму виступі зазначив, що сьогодні агропромислова наука України має величезні можливості для того, щоб видобувати нові високоурожайні сорти і гібриди.

«На цьому полігоні посіяні всі сільськогосподарські культури, які вирощуються в Україні. Так, наприклад, такі сорти ячменів, як «Снігова королева», «Одеський 9 вал» дають по 90-100 ц/га, а у цілому їхня потенційна урожайність більше 120. Сьогодні селекціонери працюють над тим, щоб отримувати ще більший урожай», — наголосив президент НААН.

Також під час заходу відбулася демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур, створених науково-дослідними установами НААН. Автори різних сортів сільськогосподарських культур представляли їх та надавали консультації щодо розкриття потенціалу їх продуктивності. Зокрема відбулася демонстрація сортів озимих та ярих зернових культур, а також ознайомлення з сортами та гібридами інших сільськогосподарських культур.

«Усього на полях Виставково-інноваційного центру представлено 1,1 тис. сортів і гібридів, 77 сільськогосподарських культур, у тому числі», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus