На Тернопільщині відбувся семінар представників кооперативого руху

7 липня 2016 66 0
Семінар на тему: «Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи — перспективи розвитку»
foodtank.comСемінар на тему: «Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи — перспективи розвитку»

На Тернопільщині відбувся семінар на тему: «Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи — перспективи розвитку» у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», пише прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

У ньому взяли представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а також координатори обласних ресурсних центрів громад Волинської, Сумської, Тернопільської та Хмельницької областей.

«У рамках семінару підбито підсумки впровадження економічного компоненту проекту та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території області», — сказано у повіддомленні.

Також додається, що учасники семінару відвідали техніко-інформаційний центр та виробничі потужності сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Дари Ланів» у с. Колосова Кременецького району, оглянули поля з висадженою малиною та взяли участь у офіційному відкритті виробничого цеху по виготовленню паливних брикетів СОК «Кринички» у с. Котів Бережанського району.

«Окрім цього, у рамках семінару організовано виставку продукції сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів області», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus