Під час аукціону на Львівщині орендна плата за землю зросла учетверо

15 липня 2016 34 0
Під час аукціону на Львівщині орендна плата за землю зросла учетверо
novadoba.com.ua

На останньому земельному аукціоні у Львівській області вдалось продати право оренди 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, загальною площею 131 га на території Балицької, Пнікутської та Шегинівської сільрад Мостиського району (за межами населених пунктів), пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У результаті торгів ціна оренди цих наділів зросла у чотири рази — до 445 тис. грн (стартова ціна — 111 тис. грн). За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років.

«На земельних аукціонах у 2016 р. Держгеокадастр Львівщини продав право оренди 87-ми земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 7 років», — сказано у повідомленні.

Також додається, що їх загальна площа становить майже 1,6 тис. га. Розмір плати за користування цими наділами сягнув 4,37 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

«Ми спостерігаємо збільшення зацікавленості серед підприємців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. А завдяки організації аукціонів отримуємо найкращу ціну за оренду земель та значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад», — зазначив начальник головного управління Держгеокадастру в області Андрій Кавецький.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%