Вітчизняні сорти пшениці забезпечили Бучачагрохлібпрому рекордну урожайність

105
0
Озима пшениця сорту «Богемія»
buchach-ahp.com.uaОзима пшениця сорту «Богемія»

Вітчизняні сорти озимої пшениці дали ТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) рекордну урожайність, заявив директор насіннєвого заводу ТОВ «Бучачагрохліпром» Михайло Євусяк, пише прес-служба ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

«Ми займаємося українською та іноземною селекцією, випробовуємо, порівнюємо. Хочу підкреслити, що вітчизняні сорти озимої пшениці на насіннєвих ділянках, наприклад такі як «Каланча», дали майже 100 ц/га та «Царівна» з результатом у 92 ц/га – майже не поступаються сортам іноземної селекції», — зазначив він.

Директор насіннєвого заводу також зауважує, що такі позитивні показники українська селекція демонструє за умови дотримання усіх агротехнічних умов. Минулого року господарники «випробовували» сорт «Царівна», яка дала дуже гарний урожай, тому цього року збільшили площі її посіву. Досвід господарства свідчить про те, що українська селекція гарантує високі показники, які необхідні для аграріїв.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus