Аграрії Дніпропетровщини отримають 70% якісного зерна

1 серпня 2016 99 0
Аграрії Дніпропетровщини очікують зібрати 2,3 млн т зерна
adm.dp.uaАграрії Дніпропетровщини очікують зібрати 2,3 млн т зерна

У Дніпропетровській області роботи зі збору ранніх зернових завершаться за кілька днів, пише прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Аграрії очікують зібрати 2,3 млн т зерна. Урожаю буде достатньо, щоб задовольнити продовольчу потребу області та зробити запас пшениці на рік. У Дніпровському районі – останній день жнив. В одному з найбільших господарств завершують прибирати ярий ячмінь. Вже підбивають перші підсумки збирання ранніх зернових.

«Хорошого врожаю цього року ми не очікували. Осінню сіяли у суху землю, думали, що з цього нічого не вийде. Але пшениця «вискочила», — поділилася головний агроном підприємства «Чумаки» Галина Димиденко.

Також додається, що ззадоволені збором ранніх зернових й інші господарі району. Кажуть: отримали один з найкращих врожаїв за останні півтора десятки років.

«Жнива 2016 р. – це диво. Восени протягом 3 місяців не було ні краплі дощу. Ми посіяли більше 20 тис. га озимини у суху землю та мали тільки 30% сходів. Проте завдяки тому, що зима була тепла, а весною випало багато опадів, нам вдалося зібрати хороший врожай», — додала начальник управління АПК Дніпропетровської РДА Тетяна Ткач.

Збирання ранніх зернових всі райони Дніпропетровщини завершать за кілька днів. Під час жнив на полях області працювали понад 60 тис. аграріїв та більше 3,5 тис. комбайнів. На сьогодні зібрали 2,2 млн т зернових.

«У 2016 р. очікуємо зібрати 2,3 млн т зерна, із них 1,5 млн т – пшениці. Ми отримаємо близько 70% якісного зерна. Це дуже хороший врожай. Він дозволить повністю забезпечити потребу Дніпропетровщини», — розповів начальник управління агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА Вадим Удовицький.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%