На Миколаївщині вилучено 247 свиней через АЧС

8 серпня 2016 33 0
На Миколаївщини оголошено оголосити особливий режим утримання свиней
fastcoexist.comНа Миколаївщини оголошено оголосити особливий режим утримання свиней

У Новодеському районі (Миколаївська область) уже вилучено 247 голів свиней у приватних домогосподарствах (загальна вага 12283 кг) через африканську чуму свиней (АЧС), повідомив міський голова Олександр Поляков, пише прес-служба Миколаївської облдержадмінітрації.

Обходи продовжуються. Повторно обстежено всі околиці міста й частково — плавні.

«Прийнято рішення перевірити об’єкти можливого утримання поголів’я свиней, оголосити особливий режим утримання цих тварин у місцях їх утримання, що розташовані за межами міста», — сказано у повідомленні.

Також додається, що у робочому режимі вирішуються й інші питання, щоб скоординувати роботу так, аби усунути існуючі проблеми й попередити виникнення нових.

Читати по темі: На Миколаївщині вилучено 247 свиней через АЧС

«Шановні новоодесити, жителі району! Сподіваємося на ваше розуміння ситуації. Адже нині важливо не допустити поширення вірусу на інші території. Нагадуємо, що компенсація надаватиметься не за мертвих тварин, а за вилучених. Тому не приховуйте інформацію. Навпаки, викликайте спеціалістів, які нададуть пораду, проведуть дезінфекцію приміщення. З усіх питань звертайтеся тел.: 2-12-92, 9-21-69», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus