Аграрії Вінниччини отримали компенсацію за залучені кредити

10 серпня 2016 83 0
 Аграріям Вінниччини компенсовано 11,2 млн грн
forbes.net.ua Аграріям Вінниччини компенсовано 11,2 млн грн

Через механізм здешевлення кредитів, сільгоспвиробникам Вінниччини компенсовано банківських відсотків на 11,2 млн грн, пише прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

В області з 28 квітня 2016 р. працює обласна конкурсна комісія з питань визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі через механізм здешевлення кредитів.

«На здешевлення банківських кредитів для сільгосптоваровиробників Вінницькій області доведений річний обсяг бюджетних призначень в сумі 24,1 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Пріоритет в отриманні відшкодування мають малі сільськогосподарські підприємства з чистим доходом до 10 млн грн та підприємства, які утримують ВРХ.

Також додається, що проведено 3 засідання конкурсної комісії.

«Рішеннями конкурсної комісії в реєстр підприємств, які мають право на отримання бюджетних коштів по програмі здешевлення кредитів, включено 29 підприємств агропромислового комплексу. Сума залучених кредитів даними підприємствами становить 844 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що на засіданні конкурсної комісії, яке відбулось 9 серпня 2016 р. під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Миколи Неїлика, розглянуто пакети документів 5 сільськогосподарських підприємств з сумою залучених кредитів 12,2 млн грн. Сума компенсації по цих підприємствах на 2016 р. становить біля 400 тис. грн.

«Сільськогосподарським товаровиробникам області компенсовано банківських відсотків на суму 11,2 млн грн. Решта коштів буде використана до кінця цього року», — підсумовується у повідоменні.

Виконано за допомогою Disqus