Фермерів навчать виготовляти горіхову олію за новим методом

29 серпня 2016 112 0
У Вінниці відбудеться практична міжнародна конференція «Мільйонер з горішка»
news.66wz.comУ Вінниці відбудеться практична міжнародна конференція «Мільйонер з горішка»

У Вінниці 2 вересня відбудеться практична міжнародна конференція «Мільйонер з горішка», повідомляє Український інститут горіхоплідних культур.

Про перспективу розвитку інтенсивних садів в Україні на заході розкажуть практики-садівники і поділяться своїм досвідом.

Про те, коли щеплені саджанці чудо-сорту «Інтро» вже з'являться у садах наших горіховодів, розповість на конференції заступник директора по науці Українського інституту горіхоплідних культур Віктор Павлюк.

«На конференції з урахуванням вже отриманих практичних результатів будуть розкриті раніше невідомі багатьом секрети агромайстерності, дані рекомендації щодо застосування нових технологій і агроприйомів для стійкого і впевненого розвитку здорових садів», — сказано у повідомленні.

Крім цього, на конференції буде проведено реальний майстер-клас з виготовлення супер-дорогої горіхової олії у фермерських (домашніх) умовах, надзвичайно корисної для всієї родини. Показано дію й обслуговування верстата, який можна відразу замовити на конференції у авторів цього обладнання. Олію на цьому верстаті можна отримувати не тільки горіхову.

«Умови участі дивіться на сайті Української горіхової Асоціації: www.ukr-nuts.org», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 17°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

60%