На Закарпатті у фермера забрали 43 га землі

8 вересня 2016 67 0
Фермер через суд поверне землю державі
mihasik.proФермер через суд поверне землю державі

Господарський суд Закарпатської області погодився з доводами Хустської місцевої прокуратури та повністю задоволив два прокурорських позови в інтересах держави до фермерського господарства та ГУ Держземагенства у Закарпатській області про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок та повернення земельних ділянок державі, пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як повідомив керівник Хустської місцевої прокуратури, підставою для звернення до суду слугувало те, що процес передачі земельних ділянок відбувся без затвердження технічної документації з оцінки земель, що є грубим порушенням Податкового кодексу України та Закону України «Про оцінку земель», якими передбачено, що для визначення розміру орендної плати за землю державної та комунальної власності обов’язково проводиться та використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

«Наразі, за принципової позиції Хустської місцевої прокуратури рішення суду виконано та державі повернуто земельні ділянки загальною площею 43 га, нормативною грошовою оцінкою 436 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 4°

Вітер

3.6м/с

Опади

0мм

Вологість

35%
Матеріали за темою