Аграрії Львівщини сплатять 325 млн грн орендної плати за землю

84
0
Понад 300 млн грн – від здачі земельних ділянок в оренду
biz.censor.net.uaПонад 300 млн грн – від здачі земельних ділянок в оренду

Сільськогосподарські підприємства, орендуючи 303 тис. га пайового фонду ріллі, що є власністю сільського населення, цьогоріч сплатять 325 млн грн орендної плати. Це, відповідно, на 45 тис. га та на 133 млн грн більше ніж минулого року.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Наталії Хмиз, розмір орендної плати поступово збільшується залежно від результатів фінансово-господарської діяльності підприємств.

«Так, орендарі Львівщини у середньому виплачують 4,8% від нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення», — зауважила посадовець.

Слід зазначити, що із завершенням збору врожаю аграрії розпочали активно виплачувати орендну плату населенню. Зокрема, станом на 1 вересня виплачено 136 млн грн, що становить 44% від загальної суми нарахувань. Основну частину виплачено грошима – 56%, решту виплати здійснено сільськогосподарською продукцією.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus