На Сумщині фермер вирішив земельний конфлікт за допомогою гранати

23 вересня 2016 110 0
На Сумщині фермер поставив розтяжку з гранатою, щоб вирішити земельне питання
112.uaНа Сумщині фермер поставив розтяжку з гранатою, щоб вирішити земельне питання

На Сумщині фермер поставив розтяжку з гранатою, щоб вирішити земельне питання, пише прес-служба прокуратури Сумської області.

Конфлікт виник між керівниками двох фермерських господарств через земельну ділянку загальною площею понад 150 га на території Курганської сільської ради Лебединського району, яка засіяна соняшником.

«Встановлено, що зазначена земельна ділянка протягом 2016 р. засівалася та використовувалася одним з фермерських господарств. Проте паралельно між Лебединською районною державною адміністрацією укладено договір оренди цієї ж земельної ділянки з іншим господарством», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що поки спір за земельну ділянку триває, конфліктна ситуація набрала нових обертів. Так, 22 вересня близько 11 год. 20 хв. на території вказаної земельної ділянки виявлено та вилучено гранату «РГД-5», прикріплений за допомогою ізоляційної стрічки червоного кольору до дерев’яної палиці, яка знаходиться на поверхні ґрунту. З двох сторін від вибухового пристрою на відстані 5,06 м з правої сторони та 4,2 м з лівої сторони розташовані дерев’яні палиці, занурені у ґрунт, між якими прикріплено мотузку білого кольору.

«Відомості за вказаною подією внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 15 та п. 5 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) КК України», — зазначається у повідомленні.

Досудове розслідування триває. Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

57%