У Києві відкрилася виставка цукрових скульптур

23 вересня 2016 122 0
Скульптурна інсталяція «Цукрова демократія»
kurkul.comСкульптурна інсталяція «Цукрова демократія»

Учора, 22 вересня, у приміщенні культурного фонду «Ізоляція» (м. Київ) відбулося відкриття інтерактивної скульптурної інсталяції «Цукрова демократія», повідомляє Latifundist.com.

Генеральним партнером заходу виступив агропромхолдинг «Астарта-Київ», який є лідером виробництва цукру в Україні.

На виставці було представлено архітектурні споруди з кубиків цукру. У центрі цукрової інсталяції представлена ​​модель київського Будинку вчителя, навколо нього ірландські художники створили супрематичні архітектони Казимира Малевича.

Інсталяція буде відкрита для всіх відвідувачів з 22 по 30 вересня, які зможуть побудувати власні конструкції або доповнити вже існуючі, створюючи таким чином гібридну архітектуру.

«Ми продовжуємо добрі традиції цукроваріння в Україні, а також розвиваємо традиції спонсорства та меценатства. Саме співпраця у рамках цього проекту є хорошим показником наших добрих намірів щодо гармонізації навколишнього середовища, у якому ми живемо і працюємо. Бізнес і культура, як завжди, повинні працювати так тісно. Це шлях у дві сторони, тому що культура отримує від бізнесу, а бізнес так само отримує від культури. Я вважаю, що ця прекрасна співпраця між українцями й ірландцями ще раз доводить, що культура є універсальною мовою для побудови співпраці», — зазначила керівник проектів соціальної відповідальності агропромхолдингу «Астарта-Київ» Людмила Гарбуз.

Виконано за допомогою Disqus