КУН-Україна представила найбільший в Україні тридцятикорпусний плуг

29 вересня 2016 99 0
Напівнавісний плуг на опорному візку CHALLENGER 13Т
bitvatitanov.com.uaНапівнавісний плуг на опорному візку CHALLENGER 13Т

У рамках польової демонстрації техніки «Битва Титанів», що проходила 22-23 вересня у с. Степове, було представлено найбільший в Україні тринадцятикорпусний плуг виробництва КУН-Україна. Рекорд офіційно зафіксовано та внесено до єдиного реєстру рекордів України, повідомляє Тraktorist.uа з посиланням на прес-службу компанії.

Напівнавісний плуг на опорному візку CHALLENGER 13Т (13 корпусів) є унікальною розробкою компанії КУН та вперше продемонстрований у роботі у польових умовах на «Битві Титанів 2016».

«Я, як колишній аграрій, який працює на землі досить тривалий час розумію, що будь-який сільгоспвиробник хоче бачити техніку у роботі. Це дуже важливо. На виставках техніка виглядає добре, вся вона натерта до блиску, пофарбована і так далі. А такий захід, як «Битва Титанів» — це шанс нам не просто словами, а у полі, справою показати свою перевагу перед іншими гравцями на ринку. Тому ми дуже любимо цей захід і з задоволення беремо участь. Тут, як правило, збираються лідери ринку і ми хочемо показати себе у порівнянні з ними. Дуже задоволені результатом, вже є так би мовити «зародки» майбутніх угод, так що чекаємо заявок і контрактів за домовленостями», — коментує генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш.

Транспортний візок плуга дозволяє значно зменшити навантаження на зчіпний пристрій трактора при обертанні, що забезпечує поперечну стабільність плуга у роботі (одне колесо візка їде у борозні), а також при транспортуванні, повідомляють у КУН-Україна.

Плуг CHALLENGER забезпечує відмінне витримування глибини оранки. Секційна шарнірно-з’єднана рама профілем 220х220 мм дозволяє копіювати нерівності поля, зменшує незорані клини на краях та радіус розвороту плуга. Така технологія є запатентованою КУН.

Також, ще однією ексклюзивною розробкою КУН є тришарова (тріплексна) стальзі спеціальною термообробкою, що подовжує термін роботи полиці на 40% (товщина переднього робочого шару 3,3 мм, твердість 900 вікерсів).

«Надійна робота корпусів плуга на довгий термін досягається за рахунок запобіжного болта, який спрацьовує на розрив, таким чином не розбивається посадковий отвір. Болт витримує навантаження до 4000 кг», — пояснюють експерти КУН.

Виконано за допомогою Disqus