На Кіровоградщині голова селищної ради взяв 300 тис. грн хабаря за землю

48
0
До корупційної оборудки посадовець залучив посередника
npu.gov.uaДо корупційної оборудки посадовець залучив посередника

У Кропивницькому голова селищної ради взяв за землю 300 тис. грн хабаря, пише прес-служба Національної поліції України (НПУ).

До корупційної оборудки посадовець залучив посередника. Його і відправив за грошима. Обидва були затримані одразу після підписання відповідного договору та передачі хабара біля офісу нотаріуса.

«Спочатку вони одержали $3 тис. за винесення на розгляд сесії селищної ради питання про оцінку земельної ділянки та здійснення впливу на офіційного оцінювача з метою заниження вартості земельної ділянки», — йдеться у повідомленні.

В подальшому за прийняття депутатами відповідного рішення та надання дозволу на викуп земельної ділянки одержали від громадянина ще 75 тис. грн.

Також додається, що останню частину неправомірної вигоди громадянин повинен був передати після підписання у нотаріуса договору купівлі-продажу та акту прийому-передачі земельної ділянки.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», — підсумовується у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus