Kurkul search sub header Created using Figma

Veenhuis обладнала цистерни інноваційною системою контролю

32
0
Цистерна Veenhuis обладнана ІЧ сенсором, який може аналізувати розчин
agroinfo.comЦистерна Veenhuis обладнана ІЧ сенсором, який може аналізувати розчин

Голландська компанія Veenhuis, виробник автоцистерн для перевезення рідких добрив, презентувала інноваційну технологію, яка дозволяє автоматично регулювати норму внесення добрив відповідно до заданих параметрів для азоту, фосфору і калію, повідомляє Traktorist.ua з посиланням на agroinfo.com.

Система, що отримала назву Nutriflow, аналізує розчин, який подається з танкера, за допомогою спеціального ІЧ сенсора, після чого система управління Isobus виробляє швидкий розрахунок необхідної кількості азоту, фосфору або калію і концентрацію сухої речовини.

На даний момент задати можна тільки один параметр. Якщо, наприклад, використовується азот, то потужність насоса зменшується або збільшується відповідно до заданої нормою внесення. Можливі варіації за іншими параметрами компенсуються додатковою подачею рідких добрив з фронтального резервуара, який подає поживні речовини безпосередньо в інжектор.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus