На Закарпатті фермерське господарство ухилилось від сплати 4,6 млн грн податків

15 листопада 2016 70 0
Фермерське господарство ухилилося від сплати податків в особливо великих розмірах
rtr.mdФермерське господарство ухилилося від сплати податків в особливо великих розмірах

Працівники податкової міліції Закарпаття викрили службових осіб одного з фермерських господарств області, які ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах, пише прес-служба головного управління ДФС у Закарпатській області.

Підприємство з січня по вересень 2016 р. умисно, шляхом не відображення у бухгалтерському обліку та податковій звітності операцій із реалізації молодняку свійської птиці, ухилилось від сплати 4,6 млн грн податку на додану вартість та податку на прибуток. Відтак це призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у особливо великих розмірах.

«Проведено чотири обшуки в офісних та господарських приміщеннях фермерського господарства, яке знаходиться на території Виноградівського району та за місцем проживання посадових осіб підприємства», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що за результатами проведених обшуків виявлено поголів'я домашньої птиці в кількості 30 тис. голів, 30 інкубаційних камер на 40 тис. яєць кожна, чорнові записи, фінансово-господарські документи, а також невраховані накладні на реалізацію продукції.

«Виявлені під час обшуку фінансово-господарські та інші документи вилучені, виробничі потужності – інкубаційні камери та маточне поголів’я описані протоколом обшуку. Наразі готуються клопотання щодо накладення арешту на виявлені товарно-матеріальні цінності». — сказано у повідомленні.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України, за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Виконано за допомогою Disqus