В Одеській області зареєстрований спалах АЧС

70
0
З початку року в Одеській області зареєстровано 21 випадок АЧС
mo.meatinfo.ruЗ початку року в Одеській області зареєстровано 21 випадок АЧС

В Одеській області у період з 13 по 15 листопада в ПП «Агро-ДІС» було зареєстровано загибель 104 голів свиней різних вікових груп через АЧС, пише прес-служба Держпродспоживслужби.

Підприємство розташоване в с. Кохівка Ананьївського району. За попередньою інформацією в ПП «Агро-ДІС» утримується близько 5,7 тис. голів свиней.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ананьївській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Довідково: з початку 2016 р. в Одеській області зареєстровано 21 випадок АЧС у Роздільнянському, Овідіопольському, Савранському, Балтському, Іванівському, Любашівському, Ананьївському, Кілійському, Болградському та Біляївському районах.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus