У бюджет заклали 3 млрд грн на дотації для фермерів

24 листопада 2016 87 0
Фермери отримають 3 млрд грн дотацій
nakipelo.uaФермери отримають 3 млрд грн дотацій

У наступному році на підтримку сільгосптоваровиробників передбачено спрямувати з загального фонду 5,5 млрд грн або 1% ВВП від обсягу виробництва сільського господарства. З них майже 3 млрд грн планується спрямувати на дотації (на 1 га площі посіву) малим і середнім фермерським господарствам.

Про це йдеться у документі, який оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Допомога виділятиметься зокрема і на закупівлю техніки, що дасть поштовх для розвитку вітчизняних підприємств с/х машинобудування.

«Крім того, збільшено до 300 млн грн видатки на часткову компенсацію підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами. До 65 млн грн збільшується обсяг коштів на пряме бюджетне кредитування фермерських господарств», — зазначається у документі.

Також додається, що 75 млн грн буде виділено за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». Що дасть можливість збільшити площі закладання багаторічних насаджень та стимулюватиме розвиток інфраструктури по збереженню плодово-ягідної продукції та винограду. 210 млн грн передбачено на підтримку галузі тваринництва.

Виконано за допомогою Disqus