На Черкащині відкриють центр підтримки фермерства за грант ЄС

105
0
Центр надаватиме допомогу новоствореним фермерським кооперативам
kurkul.comЦентр надаватиме допомогу новоствореним фермерським кооперативам

В Черкасах 25 листопада відбудеться відкриття регіонального Центру розвитку кооперативів, який створено за грант Євросоюзу. Про це пише «УНН».

У відомстві уточнили, що Центр надаватиме юридичний, ветеринарний, зоотехнічний, бухгалтерський, управлінський та інший супровід господарській діяльності новостворених кооперативів області. Зокрема, тут розводитимуть племінне поголів’я кролів, яке передаватимуть сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.

«Одним із основних завдань проекту є зменшення рівня безробіття в селах за рахунок створення щонайменше 50 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та надання їм матеріально-технічної підтримки. Наразі вже створено 48 кооперативів», — сказано в повідомленні.

Також додається, що реконструкцію приміщень центру здійснено у рамках проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів», який фінансує Європейський Союз за програмою «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus