На Київщині рейдери атакували два сільгосппідприємства

12 грудня 2016 193 0
Селяни зібралися на захист фермерського господарства «Нива-1»
09000.укрСеляни зібралися на захист фермерського господарства «Нива-1»

У Сквирському районі Київської області відбуваються спроби рейдерського захоплення двох сільськогосподарських підприємств, повідомляє «Сквира».

Це сільськогосподарське приватне підприємство ім. Гагаріна, с. Мовчанівка та селянське (фермерське) господарство «Нива-1» у с. Кам’яна Гребля.

У суботу, 10 грудня 2016 р., жителі села Кам’яна Гребля Сквирського району зібралися на захист фермерського господарства «Нива-1», яке очолює Віталій Мелашенко. Вранці, до 8.00 години невідомі особи, які прибули на понад 10 автівках, вчинили рейдерське захоплення господарства, увірвалися на його територію. На прохідній пошкоджено камери відеоспостереження, робилися спроби виламати вхідний замок.

На сполох збіглися сільчани. Терміново прибули голова райдержадміністрації Василь Галюк, голова районної ради Василь Гриша, сільський голова Тетяна Лось. На місце події виїхала поліція Сквирського району, представники прокуратури, тут зібралися керівники сільськогосподарських підприємств Сквирщини.

Крадіжки компаній відбулися шляхом підробки підписів, поданих для державної реєстрації.

Як стало відомо, 8 грудня 2016 р. державним реєстратором виконавчого комітету Ірпінської міської ради проведено державну реєстрацію змін до установчих документів названих підприємств, що стосуються статутного капіталу, складу засновників, керівника та підписантів. Законні власники оперативно відреагували на акт рейдерства. Контрагенти та партнери підприємства отримали попередження про недопустимість здійснення грошових платежів, відвантаження товарів та інших дій з активами. Заблоковано користування розрахунковими рахунками підприємств. Подані заяви в поліцію та прокуратуру за фактами підробки документів.

Працівники цих відомств, разом з місцевими жителями вже стали на перешкоді фізичного доступу псевдовласників на територію підприємств.

Виконано за допомогою Disqus