Посівні площі під органічними культурами можуть зрости у 5-10 разів — Турченяк

52
0
Під органічне виробництво зайняті близько 1% всіх сільськогосподарських земель в Україні
SuperAgronom.comПід органічне виробництво зайняті близько 1% всіх сільськогосподарських земель в Україні

На сьогодні під органічне виробництво зайняті близько 1% всіх сільськогосподарських земель в Україні, проте збільшити їх кількість у 5-10 разів вже найближчим часом цілком реально.

Таку думку висловив економічний експерт, почесний голова правління ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Олександр Турченяк, пише SuperAgronom.com.

В своєму прогнозі розвитку сільського господарства України на найближчі 10 років він висловив упевненість у все ширшому проникненні у виробництво сучасних інформаційних технологій та прогресивних методів виробництва. Ці технології дозволять стрімко збільшити виробництво та вийти на ринок Європи з якісною органічною продукцією.

Читати по темі: Олена Березовська: для органіки однаково важливі внутрішній і зовнішній ринки

«Поки що IT-технології є прерогативою переважно великих компаній, однак у перспективі доступ до застосування агрокоптерів або автономних тракторів отримають широкі кола сільгоспвиробників», — говорить Олександр Турченяк.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus