У фермерському господарстві Гадз запустили новий холодильний комплекс

15 грудня 2016 106 0
У фермерському господарстві «Гадз»
oda.te.gov.uaУ фермерському господарстві «Гадз»

У фермерському господарстві «Гадз» (с. Трибухівка, Тернопільська область) відкрито промислові потужності, пише прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

У заході взяв участь Президент України Петро Порошенко.

Голова підприємства Петро Гадз ознайомив Главу держави з роботою фермерського господарства, розповів про плани щодо розвитку, зокрема про збільшення виробничих потужностей, відкриття нових цехів із виготовлення фруктових пюре та запуску лінії із виготовлення соків. Президент відвідав цех із виробництва і відбору саджанців фруктових дерев та цех, де зберігається продукція.

«Приємно бути серед людей, які в ці часи роблять все можливе для того, щоб інвестувати в майбутнє України, у виробництво, і роблять все можливе, щоб забезпечити внутрішній ринок та експортні можливості за технологіями, яких раніше в Україні не існувало», — сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що нині в державі створюються нові можливості і умови для роботи підприємців. Глава держави відзначив, що розвитку цього фермерського господарства сприяли українські підрядники та постачальники обладнання. «Українці будують, монтують, вирощують і споживають», — підкреслив Президент.

Також додав, що продукція підприємства, фрукти та саджанці, також експортуються до багатьох країн, в тому числі до Європи.

Довідково:

Фермерське господарство «Гадз» створене 20 жовтня 2011 р. і спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. З моменту створення господарства інвестовано власних коштів на суму більше 150 млн грн.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus