Аграріям Полтавщини виділять 15 млн грн на оновлення сільгосптехніки

20 грудня 2016 90 0
Гроші будуть виділені на купівлю або на часткове відшкодування вартості сільгосптехніки
kurkul.comГроші будуть виділені на купівлю або на часткове відшкодування вартості сільгосптехніки

За програмою підтримки аграрної галузі Полтавщини на відшкодування вартості сільгосптехніки виділять 15 млн грн. Про це повідомляє «Полтавщина».

Полтавська ОДА має на меті фінансово підтримувати або частково відшкодувати вартість сільгосптехніки, холодильного, пакувального, сортувального, сушильного, технологічного та допоміжного обладнання з переробки с/г продукції для с/г обслуговуючих кооперативів.

Попередні підрахунки показують, що на ці потреби підуть 15 млн грн. З обласного бюджету — 4,68 млн грн, з місцевих бюджетів та/або організацій-донорів — 8,82 млн грн, кошти членів кооперативів — 1,5 млн грн.

Читати по темі: Аграріям компенсують 550 млн грн за купівлю сільгосптехніки.

«Також ми плануємо інформаційно-дорадче забезпечення інноваційного розвитку агропромислового виробництва, формування дієздатної мережі с/г дорадчих служб і ринкової системи розповсюдження с/г знань, технологій та інформації. А також створення обласного Центру с/г дорадчих послуг», — йдеться у повідомленні.

На інформаційно-дорадче забезпечення планується витрати 4,25 млн грн, з обласного бюджету — 2,50 млн грн., а з місцевих бюджетів та інших джерел — 1,75 млн грн.

Нагадаємо, фінансування аграрного сектору Полтавської області відбуватиметься за програмою підтримки, що фінансуватиметься у 2016-2020 рр.

Виконано за допомогою Disqus