На Львівщині під час земельних торгів орендна плата виросла втричі

21 грудня 2016 40 0
На продажі прав на землі Львівська область заробила 7 млн грн
solwayshorewalkerНа продажі прав на землі Львівська область заробила 7 млн грн

На Львівщині за результатами земельних аукціонів у 2016 р. продано право оренди 169 земельних ділянок держвласності сільгосппризначення загальною площею 3,1 тис. га. Про це повідомляє Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Землі були передані в оренду терміном на 7 — 10 років для ведення товарного сільгоспвиробництва та фермерського господарства.Розмір річної плати за користування земельними ділянками, становить 7,6 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

Зазначається, що на останньому земельному аукціоні – 15 грудня, ціна продажу права оренди зросла у 3,2 рази. Було продано право оренди 14 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у Дрогобицькому районі загальною площею 472,7 га.

За результатами торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 723,7 тис. грн (стартова ціна – 229,4 тис грн). За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 10 років, додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus