Птахівники справедливо отримають до 2 млрд грн дотацій — Южаніна

3 січня 2017 95 0
Птахівники отримають 50% від загальної кількості дотацій аграріїв
Kurkul.comПтахівники отримають 50% від загальної кількості дотацій аграріїв

Голова комітету з питань податкової та митної політики ВРУ Ніна Южаніна вважає, що птахівники обгрунтовано отримають до 50% державних дотацій, що скаладе 2 млрд грн, повідомляє Agropolit.com з посиланням на «Економічну правду».

«Це рішення напрацював аграрний комітет, і депутати з різних фракцій з ним погодилися. Робоча група витратила кілька місяців, щоб відпрацювати і презентувати нам готовий варіант цього рішення. В обговореннях брали участь представники і від виробників курей, і від садівництва, і від овочівництва, і молочарі. Так от: дотації, про які ви говорите, 4 млрд грн, які будуть розподілені так, щоб не більше 50% забрали саме птахівники, — це гроші, які вони заплатять в бюджет. Отримають вони набагато менше, ніж заплатять», — говорить нардеп.

Також Ніна Южаніна розповіла, що у 2017 р. дотації будуть розподілятися без обмежень, але у наступному році такі ліміти почнуть діяти.

«За 2017 рік ми побачимо, як спрацює ця система. Вважаю, що 2017 рік у нас ще не буде економічно стабільним. Якщо аграрії справді зацікавлені в підтримці, у них зараз навіть більший інтерес сплачувати ПДВ в бюджет. Мені здається, що це той нейтральний варіант, який буде спонукати їх платити податки. Якщо ця норма спрацює, то можна буде знімати обмеження і на наступний рік. Зняти легше, ніж встановити. Тому встановлювати треба було зараз, а зняти ми завжди встигнемо», — пояснила Южаніна.

Виконано за допомогою Disqus