Компанія New Holland святкує 100-річчя виробництва тракторів на виставці LAMMA

31 січня 2017 106 0
Трактори Fordson серії F та Fordson Dexta на стенді компанії New Holland на виставці LAMMA
kurkul.comТрактори Fordson серії F та Fordson Dexta на стенді компанії New Holland на виставці LAMMA

Компанія New Holland святкує 100-ту річницю від початку виробництва тракторів, з нагоди чого представила два раритетні трактори Fordson разом із найсучаснішими моделями своїх тракторів на виставці LAMMA. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Приурочена до цього ювілею експозиція на стенді New Holland організована в рамках річних святкувань, що будуть проводитись сумісно з клубом шанувальників тракторів Blue Force.

Святкування розпочалися з презентації книги у приміщеннях і демонстраційній залі заводу компанії New Holland в м. Базілдон 11 січня 2017 року. 528-сторінкова книга, «100 років тракторам Fordson, Ford і New Holland Tractors: 1917-2017», видана клубом шанувальників тракторів Blue Force, містить у собі понад 1270 кольорових фотографій тракторів, що вироблялися з 1917 року, та детальну інформацію про них.

Стенд компанії New Holland на виставці LAMMA — це наступний захід, що проводиться в рамках річних святкувань і демонструє постійні вдосконалення тракторів, що виробляються компанією. Трактор Fordson серії F 1926 року випуску, яким володіє один із членів клубу Blue Force, та трактор Fordson Dexta, що належить голові клубу Blue Force, Філіпу Гібсону, постали на стенді поруч із найсучаснішими моделями, серед яких було представлено трактор серії New Holland T7 Heavy Duty, серійне виробництво котрого почалось у кінці 2015 року на заводі в Базілдоні.

«Ми пишаємось тим, що досягли своєї 100-річниці виробництва тракторів. Компанія New Holland продовжує втілювати інновації та вдосконалювати технології в галузі тракторобудування, щоб наші машини були ефективними, продуктивними і задовольняли потреби фермерів. Наші виробничі потужності світового рівня випускають якісні трактори для всього світу і включають в себе завод у м. Базілдон, де ми виробляємо трактори серій T6 і T7 для фермерів Сполученого Королівства, Ірландії та ще понад 120 країн світу. Ми матимемо за щастя ознайомити з нашою історією відвідувачів виставки LAMMA і дякуємо членам клубу Blue Force за те, що вони позичили два раритетні трактори для нашого стенда. Ми з радістю чекаємо нагоди підтримати діяльність клубу Blue Force протягом цього року», — говорить менеджер з маркетингу компанії New Holland Джеймс Ешворт.

Після виставки LAMMA святкування продовжаться 2-місячним демонстраційним туром тракторів вздовж узбережжя Великобританії (Coastline Tractor Challenge), про початок якого 13 квітня оголосять голова клубу шанувальників тракторів Blue Force, Філіп Гібсон та його скарбник Пітер Плехов.

До проведення цього заходу буде залучено два нові вироблені у Базілдоні трактори New Holland T6, які відвідають майже все узбережжя Англії, Уельсу, Шотландії та частини Ірландії. Трактори будуть тягнути за собою виготовлені на замовлення житлові трейлери та причепи з припасами. Цей демонстраційний тур приведе святкування ювілею до фермерських спільнот узбережжя та дозволить зібрати кошти на благодійну діяльність Британського центру медичної допомоги та дослідження раку.

«Клуб шанувальників тракторів Blue Force має у своїх лавах членів, які цікавляться раритетними та сучасними тракторами Ford, Fordson і New Holland. 100-та річниця від початку виробництва тракторів стала чудовою нагодою чергового разу засвідчити наші тісні зв’язки з New Holland, продемонструвавши два сучасні трактори цього бренда на узбережжі Сполученого Королівства та Ірландії. Клуб Blue Force також буде офіційно представлений на шести основних пробігах раритетних тракторів Сполученим Королівством, щоб підтримати святкування цього ювілею», — пояснює ідею демонстрації голова клубу Blue Force Філіп Гібсон.

Виконано за допомогою Disqus