Мінагропрод планує залучити інвестиції в виробництво сільгосптехніки

16 лютого 2017 39 0
Тарас Кутовий, міністр Мінагропроду
kurkul.comТарас Кутовий, міністр Мінагропроду

Одним із основних пріоритетів Міністерства аграрної політики та продовольства України є залучення інвестицій у галузь сільгоспмашинобудування.

Про це повідомив міністр Тарас Кутовий на масштабній міжнародній виставці, яка проходить з 15-17 лютого в «КиївЕкспоПлазі».

«Минулий рік показав, що український ринок машинобудування має великий потенціал, проте йому не вистачає інвестиційної підтримки. Мова йде про інвестиції як у заводи, так і у технології. А це — значний поштовх для розвитку всього агропромислового комплексу України, — зазначив міністр.

Читати по темі: Кабмін затвердив порядок компенсації аграріям сільгосптехніки

За словами Кутового, в Україні більше 40 підприємств з виробництва сільгосптехніки, які можуть запропонувати достойну техніку, але потребують підтримки. Зокрема, Херсонський завод виробляє більше 200 найменувань техніки, проте потребує оборотних коштів та стабільного попиту фермерів. Міністр зауважив, що з цього питання проводиться активна робота з провідними світовими лідерами сучасного с/г машинобудування.

«На виставці представлена потужна іноземна техніка. Але наше завдання — щоб гарна техніка вироблялася саме в Україні у співпраці зі світовими виробниками», — прокоментував міністр.

Нагадаємо, на минулому засіданні Кабінету Міністрів було схвалено рішення щодо компенсації вартості української сільськогосподарської техніки та обладнання у розмірі 15%.

Виконано за допомогою Disqus