Голова осередку АПУ на Волині заперечує причетність до рейдерства в «Кріс-Віт Україна»

17 лютого 2017 105 0
Ігор Волошенюк, голова місцевої організації Аграрної партії України
АПУІгор Волошенюк, голова місцевої організації Аграрної партії України

Голова Волинської обласної організації АПУ Ігор Волошенюк, якого нещодавно назвали причетним до рейдерських дій у господарстві бельгійського інвестора «Кріс-Віт Україна» прокоментував і заперечив таку інформацію.

Свою позицію чоловік пояснив Kurkul.com в ексклюзивному коментарі.

«Як я можу когось покривати? Я ж не ліг на поле, у мене немає важелів впливу на людей, поліцію, прокуратуру, я не можу їх змусити укладати договори з одними і не укладати з іншими. Я взагалі до цього відношення ніякого не маю. Такий висновок зробили, бо директор «Україна-Баїв» Ігор Павлович був кандидатом від АПУ на виборах. Але ж люди в праві обирати від якої партії вони хочуть іти, і це не показник», — коментує Ігор Волошенюк.

Натомість чоловік зазначає, що «Кріс-Віт Україна» має купу боргів та виставила на продаж свої корпоративні права, бо підприємство перебуває у стадії занепаду. Але потенційні покупці, які приїжджали на підприємство і оглянули його стан не виявили бажання придбати господарство.

«Компанія завжди мала конфлікти і з пайовиками, і з сільським головою. Влітку під час робіт на спірних землях цей бельгієць спеціально машиною збив директора «Україна-Баїв», зараз триває кримінальне провадження, Крістофа Конінгса відпустили під підписку про невиїзд. Шкода, що зараз зима, а то приїхали б і подивилися, які там бур’яни ростуть вище хати на полях у цього горе-інвестора. Всі люди у районі виступають за «Україну-Баїв», спитайте у будь-кого і вам підтвердять», — розповідає чоловік.

Читати по темі: На Волині фермер-бельгієць потерпає від рейдерства

Нагадаємо, раніше представники господарства «Кріс-Віт Україна» повідомили про факти рейдерства та причетність до них голови Волинської обласної організації АПУ Ігоря Волошенюка.

До слова, два тижні тому Kurkul.com надіслав журналістський запит Віталію Скоцику з проханням спростувати чи підтвердити причетність членів партії до рейдерських дій на Волині. Коментувати цю інформацію для нашого видання прес-служба голови АПУ відмовилася.

Вікторія Сумченко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus