Зарєєстровано нові випадки АЧС у трьох областях

3 березня 2017 90 0
У Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях — нові випадки АЧС
kurkul.comУ Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях — нові випадки АЧС

Із 27 лютого в особистих підсобних господарствах громадян в смт Високопілля в Херсонській області та с. Петромихайлівка в Запорізькій області було зареєстровано захворювання та загибель свиней. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

До слова, вчора ми повідомляли про масову загибель 58 свиней у селищі Дмитрівка Слов’янського району.

Нині стало відомо, що причина загибелі свиней у Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях — африканська чума свиней (АЧС). Цей діагноз було підтверджено при дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 1 та 2 березня 2017 року (звіти про результати дослідження № 001252 п.м./17 та № 001253 п.м./17 від 01.03.2017, № 001285 п.м./17 від 02.03.2017).

Із метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживають заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Виконано за допомогою Disqus