В Україну JCB постачила перший телескопічний навантажувач 560-80 AGRI PLUS

30 березня 2017 564 0
Телескопічний навантажувач JCB 560-80 Agri Plus
traktorist.uaТелескопічний навантажувач JCB 560-80 Agri Plus

Нещодавно в Україну компанія JCB постачила перший телескопічний навантажувач 560-80 Agri Plus.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Перший телескопічний навантажувач JCB 560-80 Agri Plus був придбаний сільгосппідприємством в Харківській області, де вже кілька місяців працює 5-тонна модель.

«Україна має великий потенціал у галузі сільського господарства, і місцеві аграрії зацікавлені в придбанні високопродуктивних машин за доступною ціною. Саме такими якостями володіють JCB 560-80 Agri Plus. На честь 40-річного ювілею з моменту винаходу цієї моделі такі телескопічні навантажувачі вантажопідйомністю 6 т в 2017 році постачаються на Україну за ціною 5-тонників», — каже бізнес-менеджер по сільськогосподарській техніці JCB в СНД Семен Костін.

JCB 560-80 Agri Plus поєднує в собі високу продуктивність фронтального і універсальність телескопічного навантажувача. Завдяки двосекційній стрілі з посиленою кареткою машина здатна витримати високі навантаження при виконанні самих різних завдань.

Цьому сприяли зміни конструкції рами: інженери посилили опори кріплення пальця стріли і кронштейни кріплення кабіни, розробивши їх під більш важку машину відповідно до стандартів захисту від перекидання Rops. Також були змінені опори переднього моста і задню противагу, що дозволило збільшити робоче навантаження.

JCB 560-80 Agri Plus оснащується зерновим ковшем з максимальним об'ємом 5,7 м3. Його максимальна вантажопідйомність становить 6 т, висота підйому — 8,1 м. Потужність двигуна збільшена до 145 к.с., а гідравліка стала швидше за рахунок впровадження системи регенерації потоку гідравлічного масла.

Машина затребувана на великих тваринницьких підприємствах, де вона може бути використана для виконання робіт по заготівлі кормів і прибирання гною, а також в рослинницьких господарствах, портах і на елеваторах, де потрібно перевантаження зернових. Також JCB 560-80 Agri Plus незамінний на біогазових підприємствах, на яких йому можуть бути доручені роботи по виїмці і вантаженні біомаси.

Виконано за допомогою Disqus