На Волині заяви для отримання дотацій подали 90 сільгоспвиробників

2 квітня 2017 219 0
Заяв на отримання дотацій подали вдвічі менше, ніж прогнозували
Відомості. UAЗаяв на отримання дотацій подали вдвічі менше, ніж прогнозували

Заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подали 90 сільськогосподарських товаровиробників Волинської області, інформують на сайті Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

За інформацією відділу обслуговування платників Головного управління ДФС у Волинській області, це в межах 50% від потенційних претендентів на отримання бюджетної дотації в області.

«Фінансова підтримка держави у вигляді бюджетних дотацій стане в нагоді в період сезону польових сільськогосподарських робіт. Як правило, волинські аграрії дотримуються вимог щодо заповнення документів для включення в реєстр», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник, наразі відмовлено у включенні до Реєстру отримувачів бюджетної дотації лише 17 волинським виробникам, найчастіше — через недотримання самими платниками вимог до заповнення документів, що подаються.

Зокрема, 7 платників подали заповнену форму заяви, у якій неправильно внесені реквізити індивідуального податкового номера і коду ЄДРПОУ. Фахівці ГУ ДФС у Волинській області наголошують: ці два номери — обов’язкові для заповнення, однак кожен реквізит повинен вноситися в окрему спеціально передбачену комірку. Тобто, представники фінансових та бухгалтерських служб мають пильнувати, щоб індивідуальний податковий номер — це номер платника податків, а код ЄДРПОУ — ідентифікаційний номер юридичної особи у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, у заяві містилися у визначених місцях.

Саме некоректне відображення цих даних у заяві сільськогосподарські товаровиробники — одна із підстав не включення в Реєстр отримувачів бюджетної дотації.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus