У Сумах пікетували Держгеокадастр

12 травня 2017 437 0
У Сумах пікетували Держгеокадастр
ptgovotit.com

Сьогодні представники Аграрної партії України на Сумщині пікетували обласне управління Держгеокадастру, повідомили на офіційному сайті політичної сили.

За словами учасників акції, таке рішення зумовлене тим, що Держгеокадастр дискредитований тотальною корупцією.

«Наприклад, для того, щоб отримати довідки або виписки для ведення господарської діяльності та отримання права на оренду, потрібно вибігати, вистояти довгі черги, витратити чимало часу і пройти безліч бюрократичних випробувань. І не факт, що буде результат, бо сам критерій, згідно з яким одним — надають оренду, а іншим — відмовляють, залишається незрозумілим. Тому ми виступаємо за те, щоб землю за межами населених пунктів передали у розпорядження місцевим громадам, які будуть контролювати обіг і якість чорноземів», — ідеться в повідомленні.

Як сказали представники політсили, це має бути відомство на зразок Земельної агенції або Земельного банку подібно до Польщі. Вони вимагають термінової ревізії у відомстві, докладного звіту щодо кількості землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, a також наведення ладу у процедурі оформлення дозволів на розробку землевпорядної документації та проведення аудиту щодо якості використання земель державної власності.

В акції взяли участь близько 100 активістів, також до акції протесту долучалися і перехожі-сумчани. Одразу на місці протесту вони ставили свої підписи проти відміни мораторію на продаж української землі.

Після завершення пікету учасники віднесли звернення від партії до начальника управління Держгеокадастру.

Пікетувальники говорять, що на цій акції не зупиняться, а всіма можливими засобами розповідатимуть про те, що відбувається у земельній сфері і будуть звертатися за підтримкою до українців з метою протидії відкриття ринку землі в Україні.

Виконано за допомогою Disqus