Реклама

На Дніпропетровщині відкрили другу чергу молочної демоферми світового зразка

30 травня 2017 431 0
На демонстраційній фермі утримуватимуть 60 корів джерсейської породи, завезених із Данії
wikipedia.orgНа демонстраційній фермі утримуватимуть 60 корів джерсейської породи, завезених із Данії

У вівторок 30 травня на Дніпропетровщині відкрили II чергу Демонстраційної ферми СП «Молочарське» (Дніпропетровська обл.), що є базою проведення тренінгів для членів кооперативів (малих та середніх виробників молока) з усіх аспектів молочного виробництва, повідомили в прес-службі Мінагрополітики.

Ця ферма була спроектована канадськими інженерами відповідно до кращих практик молочного виробництва.

Об’єкт побудовано в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується урядом Канади у партнерстві з Данон Екосистем Фондом та МБФ «Добробут громад» (ICF Community Wellbeing).

Захід пройшов за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, депутатів Верховної ради України, представників центральних і місцевих органів влади України, посольства Канади в Україні, українських і міжнародних організацій та членів українських і закордонних молочних кооперативів.

«Розвиток сільськогосподарської кооперації є одним із пріоритетів міністерства. Кооперація дозволяє малим агровиробникам зміцнювати свої позиції та виходити на організований ринок. Демонстраційна ферма «Молочарське» є сучасним навчальним центром для малих та середніх виробників молока. Це гарна можливість розвивати в Україні виробництво високоякісного молока відповідно до найкращих міжнародних стандартів», — зазначила Олена Ковальова.

Окрім того, відбулося відкриття «Першого кооперативного елеватора» в рамках проекту «Розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні».

Придбайте сульфат амонію за вигідною ціною

Виконано за допомогою Disqus