На Львівщині с/г кооператив розвиватиме виробництво квасолі

264
0
Різні види бобових
pixabay.comРізні види бобових

Із метою створення регіонального продукту в с. Підгірці Стрийського району на Львівщині створений сільськогосподарський кооператив «Стрийський Ясь», який розвиватиме виробництво квасолі, повідомили на сайті Львівської ОДА.

Про це розповіла експерт французького проекту «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області» Ганна Антонюк під час фестивалю «Стрий-Органік-Фест-2017».

Експерт наголосила, що на Львівщині започаткували й реалізують практику започаткування виробництва продукції з географічним зазначенням в області.

«Розвитку виробництва та підтримці малих та середніх агровиробників на Львівщині приділяють значну увагу в межах реалізації положень обласної програми підтримки аграрного виробництва», — зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus