Через суд Syngenta з фермерами США може зрости ціна на продукцію компанії (ОПИТУВАННЯ)

21 червня 2017 102 0
Суд
112.uaСуд

Необгрунтовані, на думку Syngenta, судові справи вплинуть на вартість продукції для аграріїв і зменшать імовірність появи на ринку нових гібридів кукурудзи. Про це йдеться на сайті Vipterachinafacts, який відображає офіційну позицію компанії Syngenta.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація про те, що аграрії США подали позови до суду проти компанії Syngenta. Перший позов із звинуваченнями в халатності з боку агрохімічного гіганта вже поданий до суду міста Канзас-Сіті (штат Міссурі, США). Розгляд справи розпочався 7 червня. Крім того, є десятки тисяч інших подібних позовів, які готуються до подачі в суд.

Читати по темі: Через гібрид кукурудзи Syngenta фермери США втратять $7 млрд

Наслідки цих подій однозначно вплинуть не лише на американських аграріїв, а й будуть відчутними в усіх країнах-імпортерах продукції Syngenta. Відтак, ми вирішили провести опитування, яке має показати, наскільки відчутними для українських аграріїв є події з Syngenta вже на цьому етапі.

Нагадаємо, наразі китайська компанія China National Chemical Corp завершує операцію з придбання Syngenta за $43 млрд (майже 95% акцій). Збитки, які за різними даними, дорівнюють від $ 7 до $13 млрд та складають четверть вартості цієї угоди.

Виконано за допомогою Disqus