Реклама

Агрорекреаційні кластери дадуть нові можливості с/г виробникам

1 липня 2017 385 0
Капелюх на колосках
kurkul.comКапелюх на колосках

У Мінагрополітики заохочують представників Миколаївської, Одеської та Херсонської областей до комплексного використання агрорекреаційного потенціалу причорноморських територій України, повідомили на сайті відомства.

«Створення агрорекреаційних кластерів — це ефективна форма співпраці на локальному рівні, яка дозволяє розширити горизонти підприємницької діяльності, поєднати виробництво сільськогосподарської продукції, туризм, задіяти об’єкти культурної та історичної спадщини, ремесла», — переконує заступник міністра агрополітики та продовольства Олена Ковальова.

Як приклад Олнеа Ковальова назвала кластер «Курорт «Коблеве», що реалізує можливість створити тисячі нових робочих місць.

Нині триває робота Коблівської ОТГ щодо створення агрорекреаційного кластеру «Курорт «Коблеве» — першого в Україні цілорічного реабілітаційного курорту.

У рамках реалізації цього проекту планується створення 3-4 тис. місць лікування та реабілітації, а також близько 1,5 тис. робочих місць.

Створення агрорекреаційного кластеру сприятиме залученню інвестицій в економіку громади через оптимальне використання природних ресурсів.

Виконано за допомогою Disqus