Реклама

Фермерське віче оприлюднило текст антирейдерської резолюції

30 червня 2017 289 0
Представники «Айдар» на фермерському віче
Kurkul.comПредставники «Айдар» на фермерському віче

Фермерське віче у м. Кропивницькому підготувало резолюцію з переліком вимог до керівництва правоохоронних органів області та облради. Про це повідомляє власний кореспондент Kurkul.com з місця події.

Сьогодні у Кропивницькому відбулось фермерське віче проти рейдерського свавілля в області, учасники якого оприлюднили текст антирейдерської резолюції.

Підставою стала конфліктна ситуація в с. Бережинка, Кіровоградської області де, за словами людей, відбувалася спроба рейдерського захоплення підприємства «Нива-2010».

«Напруга серед учасників мітингу дещо стихла. Наразі всі чекають реакції на резолюцію. На вході до обладміністрації стоїть поліція у повному екіпіруванні, представники батальйону «Донбас» та «Айдар». Депутатів Кіровоградської районної ради зрештою пропустили», — передає кореспондент з місця подій.

Що це за документ розповів один з учасників мітингу — народний депутат від Об'єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко, який брав участь у розробці цього документу та допомагає жителям с.Бережинка не допустити рейдерського захоплення аграрного підприємства.

«За результатами нашого сьогоднішнього мітингу, прийнята узгоджена з фермерами резолюція. У ній чіткі вимоги та термін виконання — 5 липня. Її передамо у обладміністрацію, обласну прокуратуру, для того щоб її почали виконувати. Наступного тижня в Києві зберемо постраждалих керівників підприємств, юристів і будемо працювати, щоб отримати практичний результат», — повідомив він.

За словами нардепа, люди вже близькі до точки неповернення, але її ще не перетнули, втім дуже близько стоять.

Серед основних вимог резолюції:

  • відставка прокурора Кіровоградської області Анатолія Коноваленка за бездіяльність;
  • притягнути до кримінальної відповідальності та звільнити з займаних посад посадовців Нацполіції та Нацгвардії, винних у побитті селян та ветеранів АТО в с. Бережинка 27 червня;
  • притягнути до відповідальності організаторів та виконавців «тітушок», причетних до чергової спроби рейдерського захоплення ТОВ «Нива-2010» 26 червня 2017 р. в с.Бережинка та інші.

Резолюція акції протесту

Іван Мірошніченко також додав, що він разом з колегами-депутатами підготували звернення та розіслали в НАБУ, ГПУ, Нацполіцію, САП (з відомими їм прикладами аграрного рейдерства) з проханням допомогти вирішити ці проблемні ситуації. Наразі таке звернення підписали депутати, які входять як до опозиційних парламентських сил, так і до коаліції. Підпис поставили Олег Кулініч («Відродження»), Микола Кучер та Олександр Домбровський (БПП) та інші.

Виконано за допомогою Disqus