Місцева влада ігнорує антирейдерську резолюцію кіровоградських фермерів

6 липня 2017 117 0
Кіровоградські фермери на мітингу у м. Кропипвницький
Kurkul.comКіровоградські фермери на мітингу у м. Кропипвницький

Антирейдерська резолюція кіровоградських фермерів наразі не виконується органами місцевої влади та правоохоронцями. Про це повідомили керівник ТОВ «Нива-2010» Микола Трибиненко та керівник ГС «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько під час прес-конференції в «Інтерфакс-Україна на тему «Причини та наслідки жорстокого побиття поліцією і бійцями Нацгвардії фермерів в селі Бережинка», повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, що 30 червня 2017 р. фермерське віче у м. Кропивницькому підготувало резолюцію з протидії рейдерству в регіоні.

За словами Юрія Крутька, наразі вони не бачать практичних результатів виконання цього документу. Фермери зверталися до прокуратури і поліції області та отримали відповідь, що «справа рухається». Але терпіння у постраждалих залишилося не так і багато, тому керівник ГС «Аграрна самооборона України» наголосив, що прокурору та голові Нацполіції в Кіровоградській області надано останній шанс.

«Прокурор сказав, що буде повністю допомагати нам у розслідуванні всіх справ. Начальник нашої поліції також запевняє, що підприємства будуть повернені власникам якнайшвидше. Адвокат Миколи Трибиненка каже, що вже існує документ, за яким господар навіть не продав, а подарував своє господарство. Але все одно вирішення ситуації затягується: доки пройде дослідження по цьому документу, поки відбудеться суд…», — додав Юрій Крутько.

За словами народного депутата від Об'єднання «Самопоміч» Івана Мірошніченка, останнім часом кількість рейдерських захоплень помітно збільшилась і у них спостерігаються однакові «симптоми».

«Коли ми проаналізували схему, то помітили закономірність: захоплюють підприємства розміром від 1,5 тис. га до 3,0 тис га землі. Менші рейдерів не цікавлять через фінансову невигідність, а великі — через те, що можна отримати по зубах», — пояснює нардеп.

Читати по темі: Депутати ініціювали створення міжвідомчої комісії по боротьбі з рейдерством

Виконано за допомогою Disqus