Дві с/г дорадчі служби зареєстрували на Івано-Франківщині

31 липня 2017 116 0
Чоловіки спілкуються в полі
kurkul.comЧоловіки спілкуються в полі

Дві дорадчі служби, до складу яких входять 60 дорадників та експертів-дорадників, зареєстрували в Івано-Франківській області.

Осередки дорадчих служб створені у кожному районі, повідомили в місцевій ОДА.

Такі служби створюють в Україні з метою підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення сільського господарства, впровадження у виробництво сучасних технологій, поліпшення добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості.

Питанням визначення оптимальних шляхів подальшої діяльності сільськогосподарських дорадчих служб, підтримці малого та середнього підприємництва на селі була присвячена робоча нарада, яку провели в Києві.

«Керівництво департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА та дорадчих служб також мали можливість ознайомитися з діяльністю агрорекреаційних кластерів як платформи сталого розвитку сільських територій на основі об'єднаних територіальних громад», — ідеться в повідомленні.

Крім того, учасники наради обмінялися думками щодо функціонування системи дорадництва та внесення змін до нормативно-правових актів з питань сільськогосподарського дорадництва.

Виконано за допомогою Disqus