Земельний борг на Херсонщині становить майже 17 млн грн

78
0
Земельні наділи
kurkul.comЗемельні наділи

На Херсонщині 89 тис. фізичних осіб — власників та орендарів земельних ділянок заборгували перед державою плати за землю на 16,7 млн грн.

Таку інформацію повідомили спеціалісти управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області.

Найбільша кількість боржників по платі за землю з фізичних осіб обліковується у Білозерському району — 15,6 тис. громадян, сума податкового боргу складає 1,8 млн грн. Ще 15,5 тис землекористувачів м. Херсона заборгували до місцевого бюджету 2,6 млн грн.

Не отримали свої додаткові надходження бюджети місцевих громад Голопристанського, Олешківському та Бериславському районів. Це відповідно 2,2 млн грн, 1,4 млн грн та 1 млн грн. 

«Плата за землю — обов'язковий платіж у складі податку на майно, який залишається другим за обсягом джерелом доходів бюджетів місцевих громад нашої області. З метою унеможливлення застосування заходів примусового стягнення фізичним особам–боржникам необхідно терміново сплатити або провести звірку нарахованих та сплачених платежів. Допоможуть вирішити всі проблемні питання спеціалісти у кожному відділенні ОДПІ фіскального відомства області», — просять місцеві податківці.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus