Диких кабанів на Закарпатті відстрілюватимуть через АЧС

110
0
Дика свиня з поросятами
twariny.comДика свиня з поросятами

Через ускладнення епізоотичної обстановки щодо АЧС у Закарпатській області проводитимуть депопуляцію диких кабанів і відбиратимуть біоматеріал для моніторингу вірусу.

Про це повідомили в Управлінні Держпродспоживслужби Закарпатської області.

Відповідне рішення винесли на позачерговому засіданні наприкінці липня.

Крім того, вирішили також зобов’язати користувачів мисливських угідь, керівників лісових господарств, природно заповідних парків, заказників посилити нагляд за клінічним станом поголів’я диких кабанів, при виявлені загиблих та підозрілих в захворюванні терміново інформувати державні установи ветеринарної медицини.

В області планують постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики АЧС.

Також було вирішено вийти з клопотанням до Закарпатської обласної ради щодо виділення додаткових коштів для закупки дезінфікуючих засобів, захисного спецодягу, паливно-мастильних матеріалів та звернутися ГУ Національної поліції в Закарпатській області з проханням посилити контроль за дотриманням чинного законодавства при переміщенні тварин на центральних автошляхах області, реалізації живих тварин та продукції тваринного походження.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus