Бразильські вчені створили окуляри для ідентифікації хвороб цитрусових

109
0
Спеціальні окуляри
agropages.com.Спеціальні окуляри

Бразильська сільськогосподарська дослідницька корпорація Embrapa спільно з Федеральним університетом Сан-Карлоса розробила окуляри, яка визначає симптоми хвороби Huanglongbing (HLB), інакше знаної як озеленення, повідомляє Аgropages.com.

Окуляри допомагають візуально визначити озеленення в цитрусових культурах, полегшують роботу інспекторів та зменшують кількість помилок при виявленні захворювання.

Окуляри оснащено лінзами, покритими спеціальним фільтром, що дозволяє побачити основну прикмету цього захворювання —  листові плями або жовтіння, оскільки  посилює контраст кольорів між зеленим та жовтим, які є характерними для даної хвороби.

Найгіршу хворобу цитрусових озеленення виявляли останнім часом шляхом візуального огляду кваліфікованими фахівцями, але з високим рівнем помилок.

Експерти вважають, що половина симптоматичних рослин залишаються на місцях через помилки обстеження, що дозволяє поширенню захворювання між здоровими деревами.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus